Про компанію

STUDEX Co. USA – найбільший в світі виробник професійного обладнання для проколювання вух. STUDEX Co. USA має відмінну репутацію у всьому світі, не виключенням є і вся територія України. Продукція STUDEX поширюється в Україні більше 15 років.

ТОВ «СТАДЕКС УКРАЇНА» зареєстрована в Україні виробником як його офіційний представник. ТОВ «Стадекс Україна»- авторизований користувач торгівельної марки STUDEX на Україні на підставі посвідчення міжнародної реєстрації інтелектуальної власності WIPO. Використання торгівельної марки STUDEX без дозволу її правовласника переслідується відповідно до закону.

Все устаткування (інструменти і сережки-голки) зареєстровані на території Україні і дозволені до практичного використання. Результат - десятки тисяч лікарів-косметологів успішно використовують для проколу вух обладнання STUDEX.

Проколювання вух – дуже давня традиція, але вона і по сьогоднішній день в моді і користується великим попитом. Ніхто не сумнівається, що так буде завжди. Тому проколювання вух – це послуга, яка завжди зажадалася і тому завжди мала бути присутньою у величезному переліку послуг косметолога.

Найдосконаліша розробка STUDEX в технології проколювання вух – System-75.

System-75

Studex System 75

В чому ж полягає унікальність Системи-75?

  • Це, перш за все гарантія повної стерильності і, таким чином, безпеки. Система-75 відповідає всім нормам гігієни у всьому світі.

  • Прокол без «пострілу». Тепер вухо по-справжньому проколюється, а не «прострілюється». Таким чином, відбувається не розрив, а розсовування тканин.

  • Голкова частина сережки-голки має діаметр 0,9 мм і спеціальне заточування. Все це забезпечує значне скорочення больових відчуттів.

А чи знаєте Ви...

Система 75. Стадекс. Самый совершенный инструмент для прокалывания ушей

...що без виключення, кожна людина, кому прокололи вуха з використанням технології Cістеми-75, згадує цей день з особливим задоволенням, оскільки процедура була безболісною, швидкою, безпечною і сповна приємною? І недивно, що багато клієнтів приходять до фахівця ще раз, щоб проколоти другу і третю дірочку.

... що, використовуючи Систему-75 для проколу вух, Ви повністю завойовуєте довіру Вашого клієнта. Що таким чином Ви підтверджуєте свою репутацію справжнього професіонала. Чи не ця обставина служить головною рекламою для Вас!

Copyright © 2009-2022 Studex.ua
Design by Обновлятор