Інструкція по догляду після проколу мочки вуха

Вітаємо! Сьогодні Вам прокололи вуха. Повірте, Ваш образ став більш вишуканий та яскравий.

Але щоб ця подія була приємною у Ваших спогадах, дуже важливо, щоб процес загоєння пройшов швидко і без проблем. А це ЛИШЕ у Ваших руках.

r1

Просимо Вас суворо дотримуватись всіх рекомендацій по догляду в місцях проколу!

  1. Сережки-голки не МОЖНА знімати протягом 1,5 місяців (4-6 тижнів) після проколу. У цей період відбувається загоєння каналу.

  2. Перші два-три дні після проколу не можна мити голову, відвідувати басейн, сауну, баню, купатися у водоймах. Слід також утриматися від фізичних навантажень і занять активним спортом. Щодня (2 рази - вранці і увечері і краще всього перед прийняттям водних процедур) обробляйте місця проколу з двох сторін спеціальними засобами фірми СТАДЕКС (гель або лосьйон) як показано на малюнку 1.
    Після нанесення засобу рухайте сережку-голку як показано на мал.2 не знімаючи її!!!

  3. r23. Через 3-4 дні після проколу необхідно регулярно прокручувати сережки в обидві сторони не менше 1-2 хвилин кілька разів в день, а також рухати їх вперед і назад, не знімаючи застібки. Це необхідно, щоб уникнути застою в каналі, а також для його розширення. Через 1,5 місяця сережки-голки можна зняти. Вперше застібка знімається з певним зусиллям. Для того, щоб правильно зняти сережку, упевнено притримуйте її двома пальцями однієї руки спереду за «голівку» створивши, таким чином, положення упору, а іншою рукою відтягніть застібку ззаду. Робіть це обов'язково чистими руками і без поспіху.

  4. 4. Після зняття сережок-голок канал матиме діаметр штифта сережки-голки, тому не рекомендується вставляти сережки з діаметром штифта набагато товще за штифт сережки-голки, також сережки з англійським замком. При вставлянні ми можете поранити канал і спровокувати інфекцію.

    Перед тим, як вставити нові сережки, ОБОВ'ЯЗКОВО обробіть їх спиртом. Мочка вуха – це дуже м'яка і еластична тканина, тому з часом канал в ній прийме діаметр під сережки будь-якої конструкції.

  5. r35. В разі появи ознак запалення (протягом 1,5 місяців після проколу) рекомендуємо звернутися за консультацією до фахівця, який проколов вуха. Не займайтеся самолікуванням!

  6. 6. І нарешті, рекомендація на майбутнє: При вставлянні будь-яких сережок ніколи НЕ затискайте застібку щільно до мочки. Багато це роблять боячись втратити застібку, а результат може принести неприємності!!!

Copyright © 2009-2022 Studex.ua
Design by Обновлятор