Перед початком проколювання необхідно обов'язково провести бесіду з клієнтом.
Проколювання вух протипоказане:
- якщо клієнт страждає серйозними хронічними захворюваннями ( наприклад, шкірні захворювання, цукровий діабет і так далі);
- схильність до колоїдів;
- погано гояться рани;
- якщо недавно (не менше 2-х тижнів) клієнт переніс інфекційне захворювання;
- якщо клієнт відчуває нездужання;
- серйозно ослаблена імунна система;
- наявність алергії до певних типів металів.
Рекомендації:
Особливу увагу необхідно приділити дітям. Перед проколом рекомендується поговорити з батьками, які привели дитину на прокол. Окрім вище перелічених пунктів по протипоказаннях для проколу поважно звернути увагу на емоційний стан дитяти.
Не рекомендується проколювати вуха дітям, які сильно злякані, збуджені, чинять опір і плачуть. Порадьте батькам прийти іншим разом. У дітей, які здорові і поводяться спокійно і упевнено, і сам прокол і подальше загоєння, як показує досвід, проходять без всяких проблем.
Перед початком маніпуляції огляньте і пропальпуйте мочки вух.
Не можна проколювати в ті місця мочки, де Ви виявили:
- наявність колоїдного рубця;
- почервоніння;
- ущільнення невідомого походження;
- будь-яких інших ознак хворого стану шкірного покриву.
Зверніть особливу увагу на товщину мочки. Якщо вона дуже товста, то проколювати необхідно спеціальними сережками-голками з подовженою голкою. Фіксатор сережки-голки (застібка) у жодному випадку не повинен затискати мочку. Між мочкою і сережкою-голкою обов'язково має бути певний простір.
Перед проколом обов'язково обробіть інструмент (пістолет) спеціальними засобами в тих місцях, де відбувається контакт з мочкою. Ця обробка не потрібна при використанні одноразового інструменту (Система-75). Маніпуляцію проколу рекомендується проводити в одноразових рукавичках.
КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- знімати сережки-голки відразу після проколу і вставляти сережки клієнта. Це є серйозним порушенням даної технології проколювання вух.
- багатократне використання сережок-голок для проколу. Одноразові сережки-голки призначені ВИКЛЮЧНО для однократного вживання. Сережка-голки забезпечує ЛИШЕ одноразово атравматичне проколювання мочки вуха і шкіри.
- проколювання сережками-голками, які приніс клієнт. Професійний прокол вух, за який лікар-косметолог несе відповідальність, може бути вироблений лише сертифікованими матеріалами, походження яких повністю відповідає манкіровці на упаковці з даними сертифікату.
- використовувати для проколу сережки-голки невідомого походження (гарантія якості на сережки-голки має бути підтверджена санітарно-гігієнічним висновком встановленого зразка).
- використання сережок-голок з виставкових стендів.
- використання для проколу сережок-голок що випадково випали із стерильної упаковки або з інструменту перед проколом.
Відразу після завершення проколу необхідно переконатися в тому, що фіксатор сережки-голки (застібка) не затиснутий щільно до мочки. Між фіксатором і мочкою має бути ОБОВ'ЯЗКОВО певний простір.
Якщо застібка щільно затиснута до мочки і простору немає, спробуйте злегка відтягнути застібку. Робіть це акуратно, щоб не заподіяти біль клієнтові.
Обробіть місця проколу з обох боків спеціальними засобами для загоєння ( гель або лосьйон).
Чітко проінструктуйте клієнта про правильний догляд за місцем проколу і відайте клієнту інструкцію на руки. Пам'ятаєте, що правильне виконання клієнтами цієї інструкції дозволить їм швидко і без проблем пройти етап загоєння. Не забувайте видати інструкцію!!!
В разі виникнення яких-небудь проблем в процесі загоєння рекомендуйте Вашим клієнтам звертатися відразу до Вас, а не займатися самолікуванням.
Дотримання всіх цих правил і рекомендацій забезпечить Вам надання послуги з проколювання вух за даною технологією на високому професійному рівні і застрахувати себе від неприємних випадків.
Ми будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви поділитеся з нами Вашим досвідом і допоможе нам і Вашим колегам доповнити ці рекомендації.