Інструкція по проколу Системою-75

Все дуже просто, надійно, безпечно і швидко!

1 етап

Огляд мочки вуха ірозмітка для проколу

2 етап

Погоджуйтепередбачуване місце проколу з клієнтом. Обов'язково скористайтеся дзеркалом.

3 етап

Продезінфікуйтемочку вуха.

4 етап

Розкрийте контейнерз сережкою-голкою в картриджі шляхом зняття захисної плівки-тайвек.

5 етап

Піднесіть розкритийконтейнер до платформи інструменту і встановите його рухом зверху вниз.Спочатку встановите передню частину контейнера, де розташована сережка-голка,потім вставте задню частину.

6 етап

Натискуйте наобидві частини встановленого контейнера одночасно. При цьому Ви повинні почутинеголосне клацання, яке свідчитиме про те, що установка вироблена правильно.Тепер Ви можете видалити контейнер, не викидаючи його (він знадобиться длявитягання використаного картриджа після проколу), при цьому картридж зсережкою-голкою залишиться в інструменті. Все готово до проколу.

7 етап

Піднесітьінструмент зі встановленим картриджем до мочки вуха знизу так, щоб частинаінструменту, де знаходиться сережка-голка розташовувалася безпосередньо внаміченому місці (крапки) на мочці вуха. Задня частина платформи інструменту зкартриджем, де розташована застібка-фіксатор, має бути з другого боку мочки.

8 етап

Натискуйте швидкодо упору на пускову частину інструменту, яка зручно знаходиться в центрідолоні. При цьому Ви не почуєте жодного звуку.

9 етап

Після цього відпустітьпускову частину інструменту, він повернеться у вихідне положення. Проколздійснений. Акуратно, без поспіху і різких рухів виведіть інструмент від мочки чітковертикально рухом вниз.

10 етап

Вставити прозорийпакувальний контейнер на використаний картридж, і натиснути на нього зверху.

11 етап

Рухом вгору Вивитягуватимете використаний картридж разом з контейнером. Все це треба викинутив сміття!

12 етап

Обробіть місцяпроколу клієнта з обох боків мочки спеціальними засобами по догляду ( Лосьйонабо гель). Проконсультуйте клієнта спочатку усно, як треба правильно доглядатимісця проколу і, коли можна вставити інші сережки. Обов'язково видавайтекожному клієнтові письмову інструкцію по догляду за місцем проколу!!!

Схожі матеріали (по тегу)

Copyright © 2009-2018 Studex.ua
Design by Обновлятор